Web ID: 4729
62 грн 53 грнВ наявності: Ні
Виробник: Україна
Доступні розміри:
Мильні горіхи – це знахідка для всіх, хто страждає від алергії, підвищеної чутливості до хімічних агентів, хто має захворювання шкіри, екзему, нейродерміт, псоріаз і тим, хто просто прагне всього природного та натурального у своєму способі життя.
Ними можна прати всі типи тканини, мити підлогу, посуд, використовувати їх як засіб догляду за волоссям, тілом, для дітей і для тварин. Навчившись правильно користуватися мильними горіхами, вам більше не знадобляться порошки, кондиціонери, ополіскувачі, засіб для миття підлоги, кахлі, ванни і навіть шампунь і мило.
Все це можуть замінити мильні горіхи:
зберігають якість білизни (тканина не замок і не руйнується);
пом’якшують білизну;
не залишають запаху, білизна після прання пахне нейтрально;
дбайливо відмивають тонку шерсть і шовк;
підходить для прання всіх видів тканин, навіть найніжніших і делікатних, білих та кольорових;
підходять для ручного та машинного прання;
мають протизапальні властивості, пригнічують грибки і бактерії, дезінфікують білизну;
універсальні, і крім прання підходять для багатьох інших застосувань до якості миючого засобу;
рекомендується для чищення килимів та м’яких меблів, миття автомобіля та салону;
гіпоалергенні (рекомендується для прання дитячих речей, для людей з чутливою та проблемною шкірою, при захворюваннях дихальних шляхів);
підходять як кондиціонер і шампунь для волосся;
миючого засобу для догляду за шкірою;
ідеальні для догляду за пошкодженою та чутливою шкірою: екзема, псоріаз, рожеві вугри, лупа, свербляча шкіра голови та інші подразнення шкіри;
повністю розкладаються у навколишньому середовищі, не забруднюють природу.
Гігієна.
Умивання: мильні крехи можна використовувати для вмивання обличчя, але дуже акуратно, щоб розчин не потрапив у вічі т.к. буде дуже сильно щипати. Найбільш зручний спосіб – це змочувати ватяний диск у розчині мильних горіхів та протирати їм обличчя.
Миття рук: мильними горіхами можна мити руки трьома способами.
Спосіб 1: взяти 2-3 шкаралупи, рясно змочити їх теплою водою і потерти або пом’яти їх руками, коли на руках з’явиться достатньо піни, покласти шкаралупи в мильницю і далі мити руки піною, що утворилася. Процес подальшого миття піна ще більше розмилюватиметься.
Спосіб 2: помістити 8-10 шкаралупок у мішечок. Мішечок змочити і ретельно розім’яти руками до появи рясної піни. Цією піною вимити руки. Мішечок або висушити, або залишити вологим до наступного разу, якщо передбачається ним скористатися через кілька годин.
Спосіб 3: приготувати розчин мильних горіхів і використовувати його, як рідке мило.
Купання і миття тіла: для цього необхідно наповнити мішечок, що додається, мильними горіхами і помістити його у ванну. Поки набирається вода у ванній утворюватиметься пінна шапка. Через 10-15 хвилин мильні горіхи в мішечку розмокнуть і їм можна буде митися, як мочалкою. Для цього потрібно ретельно розім’яти мішечок у руках до появи густої жовтуватої піни.
Миття волосся. Існують три основні способи миття волосся мильними горіхами:
Спосіб 1: наповнити мішечок мильними горіхами, дати шкаралупці розмокнути і далі митися. Використовуючи мішечок, як шматочок мила.
Спосіб 2: приготувати настій або відвар з мильних горіхів. Використовувати його як рідке мило.
Спосіб 3: перемолоти в кавомолці мильні горіхи, отриманий порошок залити гарячою водою та приготувати кашку та нанести її на волосся. Отриману кашку перед нанесенням можна збити у міксері.
Вибір методу залежить від довжини і жирності волосся, також особистих переваг. Нижче кожен із способів буде розглянуто докладніше. Кількість мильних горіхів зазначено дуже умовно, т.к. у всіх різні характеристики волосся: сухе або жирне, довге або коротке, тонке або товсте і т.д. Крім того, у різних регіонах різна жорсткість води. Оптимальна кількість шкаралуп підбирається шляхом підбору.
Не є лікарським препаратом.