Ефірна олія лаймова рекомендується для лікування тріщин на шкірі, целюліту, варикозного розширення вен. Ефективна при укусах комах, астмі, бронхітах, запаленні ясен та слизової оболонки рота, тривозі, депресії. Застосовується для догляду за нігтями та волоссям.
Завдяки стійкому дезодоруючому ефекту, олію лайма застосовують для приготування гелів для душу, масажної олії для тіла і для приготування розчину для полоскання ротової порожнини.
Її антисептичні й антивірусні властивості оберігають від зараження інфекційними хворобами і допомагають боротися з інфекційними захворюваннями, такими, як грип, респіраторно-вірусні захворювання.
Поміщена в аромалампу олія лайма допомагає при простуді, пом'якшує болі в горлі, відлякує комах. Вона застосовується також в парфумерній промисловості для ароматизації різних засобів по догляду за шкірою і тілом, для приготування гелів, освіжаючих лосьйонів, дезодорантів, косметичних засобів.
Лайм відноситься до стихії Повітря. Допомагає в наступних випадках: поганий настрій, нервозність, підвищена пітливість.
Аромалампа: якщо ви хочете створити комфортну атмосферу, яка дозволить вам забути про повсякденні турботи, спробуйте цю суміш, яка спіднімає настрій і знімає втому (6 крапель олії лайма, по 3 краплі олії грейпфрута і ванілі).
Дезінфекція повітря: олія лайма освіжає і дезинфікує повітря в приміщенні так само добре, як олія лемонграса (3-6 крапель на воду в аромалампі).
Масаж: олію лайма можна використовувати як освіжаючу добавку в масажних оліях. Цю суміш після ранішнього душу втріть у шкіру, щоб підняти настрій (2 краплі олії лайма і 1 краплю олії герані на 1 столову ложку мигдалевої олії).
Індивідуальна чутливість до ефірної олії. Не наносити на шкіру безпосередньо перед виходом на сонце.